Citronová marmeláda s mátou
Citronová marmeláda s mátou spojuje svěží citrusovou chuť s lehce chladivým bylinkovým aroma. Skvělá na pečivo, do dezertů i k sýrům.
Kategorie: | Marmelády |
---|---|
Hmotnost: | 0.45 kg |
Citronová marmeláda s mátou – svěží citrusová chuť s chladivým bylinkovým nádechem a nahořklým tónem kůry
Tuto marmeládu vyrábím z kvalitních citronů, jejichž kůra není chemicky ošetřena, a doplňuji ji aromatickou mátou, která dodává jemný, chladivý efekt. Kombinace svěžesti citronů, osvěžující máty a nahořklé chuti po kůře vytváří nezaměnitelnou a vyváženou chuť, která osvěží vaše smysly.
Marmeláda má vyvážený poměr citrusové kyselosti, jemně pikantní máty a nahořklé chuti citronové kůry, která dodává hlubší a zajímavý nádech. Skvěle se hodí nejen na pečivo, ale také do dezertů, k sýrům, do jogurtů nebo jako přísada do osvěžujících nápojů a koktejlů.
🍋 Svěží chuť citronů s jemným bylinkovým aroma máty a nahořklým tónem kůry
🌿 Kůra citronů není chemicky ošetřena
🥄 Vhodná na pečivo, do dezertů i jako doplněk k sýrům a nápojům
✨ Ruční výroba bez umělých přísad
Mé marmelády jsou plné pečlivě vybraného citrusového ovoce, jehož kůra nebyla chemicky ošetřena doplněné přiměřenou dávkou cukru. Postě „ROZDÍL POZNÁŠ V CHUTI“.
Vedle standardních oblíbených džemů z kuchyní našich babiček vymýšlím vlastní originální receptury, které si získávají srdce a mlsné jazýčky mých zákazníků.
Výrobky, které pro Vás opravdu s láskou vařím, jsou držitelem značky regionální produkt Lužické hory a Máchův kraj.
„VYROBENO S LÁSKOU“ není jen prázdný slogan. Moje výroba je totiž:
- 100% ruční - každá sklenice je vyrobena s maximální péčí a důrazem na kvalitu
- v malých várkách
- bez průmyslových technologií
- bez barviv, aromat a umělých konzervantů
- na pečlivost a kvalitu dohlíží můj malý synek
Složení: Citrony, voda, cukr a zahušťovadlo: pektin, máta peprná.
Hmotnost: 280 g
Na 100 g hotového výrobku bylo použito 60 g ovoce a obsahuje 40 g přírodních sladidel (včetně těch již v ovoci).
Po otevření uchovejte při teplotě do 10 °C a spotřebujte do 7 dní.
Kůra plodů není chemicky ošetřena.
Vyrobeno s láskou v České republice.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.