O mně

1
Vášnivě miluji dobré jídlo. Tak prosté to je. Pro dobré jídlo jsem ochotna udělat opravdu, ale opravdu hodně. Občas o sobě slýchávám: „jsi nějaká vybíravá“ nebo „Tobě taky není nic dost dobré“ a já si vždy říkám, že jde přece o mně. Tak proč se spokojit s něčím špatným, když vím, že jsou lepší potraviny, a jídlo lze připravit lépe, kvalitněji a chutněji. Tak to se mnou prostě je. A jiné to nebude.
2 Zavařování mne bavilo již v mládí, kdy jsem chtěla „dostat“ do skleniček, co se dalo. Líbil se mi pohled na plné police ve sklepě. Ovšem k rozhodnutí zkusit to jinak mne přivedla o vánocích roku 2014 četba knihy marmeládové královny Blanky Milfaitové, Příběh opravdové vášně, poutavý a neskutečně inspirující. Tak inspirující, že jsem se rozhodla zkusit to také a jinak než doposud. Za to Ti patří Blani velké díky, protože...však víš.
3

Testování proběhlo po kamarádech, známých a spolupracovnících a postupně se začalo rozšiřovat do blízkého a pak i vzdálenějšího okolí. A musím říct, že mne to opravu moc baví, vlastně čím dál tím víc. A tento web je jedním z mých dalších kroků.

 

S láskou,

Míša

 


 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů Doprava a platba   

 

Zpět do obchodu