O mně

1
Vášnivě miluji dobré jídlo. Tak prosté to je. Pro dobré jídlo jsem ochotna udělat opravdu, ale opravdu hodně. Občas o sobě slýchávám: „jsi nějaká vybíravá“ nebo „Tobě taky není nic dost dobré“ a já si vždy říkám, že jde přece o mně. Tak proč se spokojit s něčím špatným, když vím, že jsou lepší potraviny, a jídlo lze připravit lépe, kvalitněji a chutněji. Tak to se mnou prostě je. A jiné to nebude.
2 Zavařování mne bavilo již v mládí, kdy jsem chtěla „dostat“ do skleniček, co se dalo. Líbil se mi pohled na plné police ve sklepě. Ovšem k rozhodnutí zkusit to jinak mne přivedla o vánocích roku 2014 četba knihy marmeládové královny Blanky Milfaitové, Příběh opravdové vášně, poutavý a neskutečně inspirující. Tak inspirující, že jsem se rozhodla zkusit to také a jinak než doposud. Za to Ti patří Blani velké díky, protože...však víš.
3

Testování proběhlo po kamarádech, známých a spolupracovnících a postupně se začalo rozšiřovat do blízkého a pak i vzdálenějšího okolí. A musím říct, že mne to opravu moc baví, vlastně čím dál tím víc. A tento web je jedním z mých dalších kroků.

 

S láskou,

Míša

 


 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů Doprava a platba   

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení