Krátce o mě

Vášnivě miluji dobré jídlo. Tak prosté to je. Pro dobré jídlo jsem ochotna udělat opravdu, ale opravdu hodně. Občas o sobě slýchávám: „jsi nějaká vybíravá“ nebo „Tobě taky není nic dost dobrý“ a já si vždy říkám, ale vždyť jde přeci o mě, tak proč se spokojit s něčím špatným, když vím, že jsou lepší potraviny a jídlo lze připravit lépe, kvalitněji a chutněji.

Tak to se mnou prostě je. A jiné to nebude.

Zavařování mne bavilo již v pubertě, kdy jsem chtěla „narvat“ do skleniček co se dalo. Líbil se mi pohled na plné police ve sklepě. Typická vlastnost mlsného býka.

Ovšem k rozhodnutí, zkusit to jinak, mne přivedla o vánocích roku 2014 četba knihy marmeládové královny Blanky Milfaitové, Příběh opravdové vášně. Její příběh je opravdu velmi poutavý a neskutečně inspirující. Tak inspirující, že jsem se rozhodla zkusit to také a jinak než doposud. Za to Ti patří Blani velké díky, protože...však víš.

Testování proběhlo po kamarádech a spolupracovnících a postupně se to začalo rozšiřovat do blízkého a pak i vzdálenějšího okolí. A musím říct, že mne to opravu moc baví, vlastně čím dál tím víc. A tento web je jedním z mých dalších kroků.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu